WhatsApp Telefoon E-mail Facebook YouTube Twitter Google+ Pinterest
Foto
Kaart Streetview
1.jpg IMG_0372.jpg IMG_0373.jpg IMG_0374.jpg IMG_0377.jpg IMG_0378.jpg IMG_0379.jpg IMG_0380.jpg IMG_0381.jpg IMG_0382.jpg IMG_0384.jpg IMG_0385.jpg IMG_0386.jpg IMG_0387.jpg IMG_0383.jpg IMG_0391.jpg IMG_0392.jpg IMG_0394.jpg IMG_0396.jpg IMG_0397.jpg IMG_0398.jpg x1.jpg x2.jpg x3.jpg x4.jpg x5.jpg
Nieuw in verkoop

Te koop: Westlaan 102-2, 3550 Heusden-Zolder

Westlaan 102-2, 3550 Heusden-Zolder

€ 315.000,- k.k.

Beschrijving

Mooi gelegen stuk bouwgrond in Heusden-Zolder.
Na afbraak van woning is er de mogelijkheid hier een mooi verkavelingsproject van te maken nabij het circuit van Zolder.

De huidige woning staat op een domein van 20are en biedt dus tal van mogelijkheden. Hier kan je een renovatieproject van maken met een grote tuin rondom of je kan het geheel verkavelen waarbij je het prijskaartje kan koppelen aan de grondwaardes van uw boeiende project. We bevinden ons hier in ieder geval in gegeerd grondgebied nabij de gekende peperdure residentiële woongebieden rondom het Circuit Zolder in Bolderberg en Viversel!

U komt hier terecht in een mooi stukje groen gebied van Viversel met enkel buren aan één kant. De E314 op- en afrit ligt op amper 500meter afstand. En om enige geluidshinder tegen te gaan zijn over dit stuk van de Westlaan enkele jaren geleden geluidspanelen geplaatst. Op 1,5km ligt Circuit Zolder met daarlangs ook in opbouw de nieuwe Velodroom. En hopelijk hou je van veel natuurlijke pracht en praal want op nauwelijks 800m van uw nieuwe achtertuin begint het natuurgebied van de Vijvers van Terlaemen dat verder doorloopt naar de bosrijke omgeving van de Kluis van Bolderberg en de oneindige Wijers, een uniek waterlandschap met 1001 vijvers. Maar eerst is er werk aan de winkel, we zijn dus benieuwd naar uw plannen voor deze grond!

Contacteer ons voor een vrijblijvend bezoekje ter plaatse om alle mogelijkheden te ontdekken!

Pluspunten:
* 20,3 are grond
* Renovatieproject
* Mogelijkheid tot verkavelen
* Op- en afrit E314 Circuit Zolder op 500m
* Circuit Zolder & Velodroom op 1,5 km
* Vlakbij bekende natuurgebieden
*mogelijkheid tot verkaveling
*nabij invalswegen

Bijzonderheden

Stedenbouwkundige informatie
K.I. : 1140
Energie verbruik: 1303
Stedenbouwkundige vergunning ontvangen : ja
Verkavelingsvergunning: neen
Meest recente stedenbouwkundige bestemming met benaming van het plannenregister : woongebied
Voorkooprecht RUP : neen
Dagvaarding voor inbreuk op de stedenbouwkundige voorschriften : Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Overstromingsgevoeligheid van uw vastgoed : niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied
Onroerend erfgoed : neen
Lees meer

Kenmerken

Overdracht
Referentienummer 03130
Vraagprijs € 315.000,- k.k.
Status Nieuw in verkoop
Aanvaarding In overleg
Bouw
Type object Bouwgrond
Soort bouw Bestaande bouw
Oppervlaktes en inhoud
Perceeloppervlakte 2.035 m²
Locatie
Ligging Vrij uitzicht
Tuin
Type Tuin rondom
Oriëntering Zuidoost
Staat Dient nog te worden aangelegd.

ZonZone

Sluiten

Recent bekeken